CST پرچمدار معتبر ترین ها در ایران

شرکت مهندسی فناوری دانش خوردگی با تحقیق مستمر و تلاش صادقانه همکنون مفتخر است که نمایندگی رسمی و انحصاری شرکت های معتبر زیر در ایران میباشد.

Axens

شرکت Axens فرانسه بی شک یکی از معتبر ترین شرکت ها در زمینه انجام خدمات مهندسی، ارایه لایسنس و تولید کاتالیست ها برای صنایع مختلف از جمله پالایشگاه ها و پتروشیمی ها در سراسر جهان است. خدمات مهندسی و لایسنس خاص، رنج وسیع مواد شیمیایی و کاتالیست های با تکنولوژی بالای تولیدی شرکت Axens عاملی بر استقرار نام آن در قله تولید کنندگان کاتالیست و مواد شیمیایی شده است.

Weschem Production Technologies Ltd

شرکت WESCHEM کانادا ، یکی از معتبر ترین برندهای تولید مواد شیمیایی در جهان می باشد که محصولات متنوع خود را در دو کارخانه عظیم در کانادا تولید میکند. طراحی، فرموله کردن محصول و تولید مواد اولیه و نهایی مطابق با نیاز مشتری از توانمندی متمایز این کمپانی بسیار معتبر میباشد.

Fuel Management Technology

شرکت Fuel Management Technology اسپانیا یکی از معتبر ترین تولید کنندگان دستگاه های بازیافت بخار بنزین است که با ثبت اختراع بین المللی قادر به ساخت سیستم های مدرن بازیافت بخارات بنزین در جایگاه های سوخت رسانی می باشد.

دستگاه ها و تجهیزات تولیدی این شرکت قادر به تبدیل بخارات بنزین و مواد آلی فرار به سوخت قابل مصرف با اکتان بالا می باشد. این چرخه (طرح کهاب) به دلیل جلوگیری از هدر رفت بخارات، ضمن سودآوری برای جایگاه ها از نگاه زیست محیطی نیز منجر به کاهش قابل توجهی از آلاینده های محیط می شود.

شایان ذکر است، شرکت مهندسی فناوری دانش خوردگی به عنوان نخستین مجری طرح کهاب در ایرا ن افتخار نمایندگی رسمی و انحصاری شرکت FMT اسپانیا را داراست .

NEFTESINTEZ

NEFTESINTEZ شرکت دانش بنیان معتبر روسی است. این شرکت دارای Patent (حق انحصاری و ثبت اختراع) محصولاتی است که تزریق این مواد شیمیایی به FEED و محصولات نفتی باعث تبدیل H2S و مرکاپتان های سبک و سنگین مضر و خورنده به ترکیبات سولفوری غیر مضر میگردد.